کاشت مو

کاشت مو کاشت مو

از مشکلات اصلی  بیشتر افراد جامعه در سرتاسر دنیا مشکل ریزش مو می باشد ، مشکلی که زیبایی و ظاهر افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد و از این رو موجب کاهش اعتماد به نفس آن ها ، ضعف در روحیه ، بروز مشکلات در روابط اجتماعی ، عاطفی ، فردی و کاری آن ها می شود . تقریبا همه افرادی که این مشکلات ریزش مو را تجربه می کنند به دنبال راه درمان دائمی این معضل هستند که در ان مقاله این درمان را به شما عزیزان معرفی می کنیم .

 

کاشت مو

کاشت مو ، درمانی تضمینی و دائمی ریزش مو ها می باشد که قادر است طاسی سر را نیز برای عزیزان از بین ببرد ، کاشت مو به کلینیکی معتبر و متخصصی ماهر و با تجربه برای اجرا نیاز دارد .

کاشت مو روشی بدون نیاز به جراحی ، بخیه و درد می باشد ، این روش برای اجرا نیاز به بانک موهایی قوی دارد که معمولا از پشت سر و پشت گوش که مقاوم تر هستند برای انجام این روش استفاده می شود .

 

کاشت مو به چه صورت انجام می شود ؟

در وحله اول متخصص مربوطه قسمت پشت سر فرد  و یا پشت گوش فرد را از طریق بی حسی موضعی بی حس می کند و سپس ، با کمک سوزن های بسیار ریز موهای مقاوم آن منطقه را با ظرافت و دقت تمام براشت می کنند و سپس تیم پزشکی با دقت و ظرافت فولیکول های موها را جداسازی کرده و سپس به صورت تار به تار بر نقاط خالی از موی سر فرد که بی حسی موضعی شده است ، کاشته خواهند شد .

کاشت مو همانطور که در این متن قید شد نیاز به دقت و ظرافت کار بالایی دارد تا به فولیکول ها هیچگونه آسیبی وارد نشود و هر چه تعداد کاشت فولیکول های سالم بیشتر باشد بدیهی است که تراکم و پرپشتی موها بیشتر خواهند شد .

نکته ی قابل ذکر این است که کاشت مو روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است که آخرین روش آن جزء بهترین و کامل ترین روش ان در سر تا سر دنیا شناخته شده است  که در متن زیر به این روش میپردازیم .

 

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT ، روشی کامل و تضمینی می باشد این روش تراکمی سه برابر سایر روش ها رابه خود اختصاص داده است و پر پشت ترین حد موها را به افرادهدیه می دهد ، علاوه بر این در روش های اوایل و پیشین کاشت مو افرد طاس کامل میتوانستند از روش کشت مو برای درمان ریزش موهای خود بهرهمند شود زیرا نیاز به بانک مو از پشت گوش و پشت سر داشت که این افراد از آن محروم بودند ، اما از طریق کاشت مو به روش SUT امکان برداشت مو های مقاوم از جاهای مختلف بدن افراد وجود دارد و افراد طاس نیز میتوانند از طریق کاشت مو به روش SUT صاحب موهایی پرپشت و کاملا طبیعی شوند لازم به ذکر است که این روش تنها نیاز به یک جلسه درمان داشته و دوران نقاهت و نتیجه آن بسیار سریعتر از سایر روش ها می باشد .

 

 

منتشرشده در خدمات

موارد مرتبط